Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

GDZIE?
Bielański Ośrodek Kultury
Warszawa, Polska

IDZIESZ?
Zaloguj się aby dodać wydarzenie do obserwowanych
PODZIEL SIĘ / ZAPROŚ:
Udostępnij
Blip.pl
dodaj do flakera  

„Muzyka filmowa” koncert kwartetu smyczkowego AMOK

Start: Sobota 11. Marzec 2017 o godzinie 18:00


plakat

Serdecznie zapraszamy 11 marca (sobota) o godz. 18.00 na koncert muzyki filmowej w wykonaniu pięknych i utalentowanych pań z Kwartetu AMOK. Na koncercie usłyszymy znane i lubiane utwory muzyki filmowej i musicalowej w aranżacji na kwartet smyczkowy m.in. Star Wars, Różowa Pantera, Va Bank, Kraina Lodu, What a wonderful world, Over the rainbow

Kwartet AMOK tworzą: Karolina Sienkiewicz (skrzypce), Oliwia Orzechowska-Gidzińska (skrzypce), Maria Sochoń-Błaszczyk (altówka), Justyna Osiecka-Pieron (wiolonczela)

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie BOK od 6 marca w godz. 9.00 – 17.00.

Kwartet „AMOK”

Tworzymy zespół zajmujący się działalnością artystyczną, edukacyjną oraz rozrywkową. Amok to stan silnych emocji, euforii, zapamiętanie się w czymś – stąd nazwa naszego kwartetu. Muzyka jest tym, co nas odrywa od codzienności, pozwala nam wyrazić siebie i swoje uczucia. Chcemy podzielić się naszą pasją z tymi, którzy szukają drogi rozwoju artystycznego, chcą pięknie przeżyć ważne dla siebie wydarzenia, czy po prostu spędzić twórczo wolny czas. Zapamiętaj się w muzyce razem z nami!

Artystki- absolwentki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Niezależnie od przygotowywania koncertów na zamówienie, pracujemy także nad utworami, które dają nam możliwość większego rozwoju i udoskonalania naszej gry zespołowej.

Matki- nasze życie rodzinne uczy nas rozumienia potrzeb dzieci, nowożeńców, jubilatów. Wiemy, jak do nich dotrzeć przez muzykę.

Organizatorki- dobra organizacja pomaga nam odpowiednio zaplanować imprezę artystyczną, niezależnie od jej profilu.

Kobiety- obowiązki zawodowe, rodzinne, własny rozwój, ale i rozrywka – nasze doświadczenia przekładamy na konkretne, indywidualnie dostosowane do potrzeb odbiorcy wydarzenie artystyczne.http://bok-bielany.eu/wydarzenia/muzyka-filmowa-koncert-kwartetu-smyczkowego-amo

Dodano 2017-03-02 14:36:14 przez PRO

Licznik wyświetleń: 131Komentarze

Dodaj komentarz:
Załóż konto lub Zaloguj się aby skomentować to wydarzenie!

TAGI:
Brak tagów

Akcje:
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie


Dodaj wydarzenie w tym lokalu