Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

GDZIE?
Bielański Ośrodek Kultury
Warszawa, Polska

IDZIESZ?
Zaloguj się aby dodać wydarzenie do obserwowanych
PODZIEL SIĘ / ZAPROŚ:
Udostępnij
Blip.pl
dodaj do flakera  

Dwie Godziny dla Rodziny – spektakl i zajęcia plastyczne

Start: Niedziela 12. Marzec 2017 o godzinie 12:30


plakat

Drodzy Milusińscy! Serdecznie Was zapraszamy wraz z Waszymi opiekunami do udziału w kolejnej imprezie z cyklu „Dwie Godziny dla Rodziny”, która odbędzie się 12 marca 2017 r., tradycyjnie w niedzielę o 12:30 w Bielańskim Ośrodku Kultury.

Bilety: 10 zł., przedsprzedaż od 6.03

Sprzedaż biletów na Eventim do 10.03.2017 do godziny 16:00

Tym razem wystąpią dla Was aktorzy Teatru Kuffer, prezentując spektakl zatytułowany „Przygody Małpki Malwinki” o dalekich podróżach i przygodach.
Wesoła i kolorowa małpka postanawia znaleźć tygrysa, który ma nieopanowany apetyt i zagraża leśnym zwierzętom. Szukając go, spotyka przemądrzałą papugę – modelkę; krokodyla którego boli ząb (bo nie słuchał mamy i nie nauczył się zasad higieny); węża tańczącego przy dźwiękach muzyki i groźnego pirata, który przy pomocy dzieci – piratów łapie małpkę i sprzedaje ją do cyrku. Ale małpka jest sprytna, więc zawsze daje sobie radę. A kiedy wreszcie spotyka tygrysa – okazuje się on smutnym tygryskiem, który po prostu potrzebuje przyjaciela.
Jest to wesoła bajka o tym jak słabszy i mniejszy może mądrością pokonać większego, nauczyć go dobrych manier i… zaprzyjaźnić się. Przedstawieniu towarzyszy kolorowy, afrykański krajobraz i dużo egzotycznych zwierząt.
To widowisko teatralne jest jednocześnie doskonałą zabawą angażującą dzieci, które czynnie uczestniczą w interaktywnym przedstawieniu o kabaretowej formie.
Po spektaklu będą na Was czekać zabawy plastyczne w sali wystawowej naszego ośrodka. Do zobaczenia!http://bok-bielany.eu/wydarzenia/dwie-godziny-dla-rodziny-spektakl-zajecia-plast

Dodano 2017-03-09 10:12:03 przez PRO

Licznik wyświetleń: 133Komentarze

Dodaj komentarz:
Załóż konto lub Zaloguj się aby skomentować to wydarzenie!

TAGI:
dzieci
spektakl
dla
dzieci


Akcje:
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie


Dodaj wydarzenie w tym lokalu