Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

GDZIE?
Galeria Zielona
Puławy, Polska

IDZIESZ?
Zaloguj się aby dodać wydarzenie do obserwowanych
PODZIEL SIĘ / ZAPROŚ:
Udostępnij
Blip.pl
dodaj do flakera  

Zielona Środa w Galerii Zielonej

Start: Środa 15. Listopad 2017 o godzinie 1:00
Galeria Zielona w Puławach zaprasza do skorzystania z promocji i rabatów w ramach najbliższej Zielonej Środy już 15.go listopada.
Wszystko, co zielone o tej porze roku napawa radością i optymizmem. Dlatego z radością zapraszamy na kolejna edycję Zielonej Środy do Galerii Zielonej. Tradycyjnie tych, którzy zdecydują się tego dnia na zakupy nagrodzimy prezentami. Wystarczy paragon o wartości 100 PLN, aby otrzymać upominek w postaci kosmetyków do pielęgnacji. Prezenty dostępne będą na stanowisku promocji od godziny 14:00. Liczba prezentów jest ograniczona.

Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji związanych z pielęgnacją i żywieniem w okresie jesienno-zimowym. Wszystkie chętne panie skorzystać mogą z porad makijażowych, zaś zarówno panie, jak i panowie – z konsultacji dietetycznych i pomiaru składu ciała. Udział w postaci udzielanych porad i konsultacji lub przygotowanych upominków zapowiedziały firmy Drogeria Natura, ORGANIQUE, Hebe, dietetyk Naturhouse Puławy, Ziaja Polska.
Szczegóły przygotowanych przez sklepy ofert handlowych – promocji i rabatów dostępne są na stronie www.galeriazielona.pl – tam też znajduje się regulamin akcji.
Serdecznie zapraszamy.
Dodano 2017-11-14 19:58:48 przez Magdalena414

Licznik wyświetleń: 150Komentarze

Dodaj komentarz:
Załóż konto lub Zaloguj się aby skomentować to wydarzenie!

TAGI:
Brak tagów

Akcje:
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie


Dodaj wydarzenie w tym lokalu