Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

GDZIE?
Bielański Ośrodek Kultury
Warszawa, Polska

IDZIESZ?
Zaloguj się aby dodać wydarzenie do obserwowanych
PODZIEL SIĘ / ZAPROŚ:
Udostępnij
Blip.pl
dodaj do flakera  

Warsztat taneczny - Lyrical Jazz z Pawłem Michno

Start: Sobota 26. Maj 2018 o godzinie 16:00
Koniec: Sobota 26. Maj 2018 o godzinie 18:00


plakat

Już tradycyjnie i z nieskrywaną przyjemnością zapraszamy miłośników tańca jazzowego na udział w drugiej odsłonie Cyklu Warsztatów z Niezwykłym Tancerzem, odbywających się na kameralnych salach Bielańskiego Ośrodka Kultury.

Koszt: 40zł
Zapisy: k.pilitowska@bok-bielany.eu

Dotychczas, intensywne zajęcia z tańca jazzowego poprowadzili Instruktorzy jedyni w swoim rodzaju, specjaliści i pasjonaci, którzy sprawili, że każdy uczestnik poczuł satysfakcję z pracy nad swoim ciałem i duszą. W marcu odbyły się warsztaty Modern Jazz z Marcinem Furgą, w kwietniu warsztaty Broadway Jazz z Santiago Bello, natomiast 26 maja 2018 w godz. 16.00-18.00 zapraszamy na Lyrical Jazz z Pawłem Michno!

Paweł Michno
Choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.
Paweł jest cenionym nauczycielem i choreografem tańca jazzowego, zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne na trenie całego kraju. Swoją wiedzę i doświadczenie taneczne przekazuje również innym, prowadząc zajęcia na kursach instruktorskich. Jego niesamowita charyzma nie zna granic a pozytywne usposobienie i radość nauczania udzielają się wszystkim uczestnikom, których skutecznie zaraża swą pasja do tańca. Przywiązuje dużą wagę do nauczania techniki, gdyż to właśnie jakość tańca jest podstawą do dalszego rozwoju tancerza.https://bok-bielany.eu/wydarzenia/ii-cykl-warsztatow-z-niezwyklym-tancerzem-w-bo

Dodano 2018-04-19 13:03:54 przez PRO

Licznik wyświetleń: 104Komentarze

Dodaj komentarz:
Załóż konto lub Zaloguj się aby skomentować to wydarzenie!

TAGI:
Brak tagów

Akcje:
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie


Dodaj wydarzenie w tym lokalu