Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

GDZIE?
online
Wrocław, Polska

IDZIESZ?
Zaloguj się aby dodać wydarzenie do obserwowanych
PODZIEL SIĘ / ZAPROŚ:
Udostępnij
Blip.pl
dodaj do flakera  

Festiwal Joga Party 2020

Start: Sobota 27. Czerwiec 2020 o godzinie 7:00
Koniec: Sobota 27. Czerwiec 2020 o godzinie 21:30


W tym roku wszyscy doświadczamy sytuacji, w której musimy jakimś stopniu zweryfikować nasze plany i zamierzenia. Dotknęło to również nas i dlatego postanowiliśmy przenieść Festiwal Joga Party 2020 w wirtualne wymiary. Dzięki temu mamy nadzieję, że jeszcze więcej osób będzie miało możliwość dołączyć do nas, by wspólnie celebrować Międzynarodowy Dzień Jogi.
Joga to starożytna nauka, która prowadzi do zdrowia, harmonii, wolności od stresu i niepokoju, uzyskania wewnętrznego spokoju i radości. Nasz Festiwal może być dla każdego idealną okazją do rozpoczęcia tej wspaniałej przygody.
Zatem zapraszamy już dzisiaj na wydarzenie, które będzie transmitowane na żywo 27-go czerwca. Możesz wziąć w nim udział bez względu na to gdzie w tym czasie będziesz, czy w pieleszach domowych, czy na łonie natury, czy gdziekolwiek indziej. Każdy może wyciągnąć matę i wziąć aktywny udział w naszej transmisji on-line. Wystarczy tylko laptop, tablet czy smartfon oraz dostęp do Internetu.
Program wydarzenia będzie w dwóch blokach czasowych, mianowicie porannym 7:00 – 10:30 oraz wieczornym 19:00 – 21:30. Możesz dołączyć w każdym momencie i razem z nami spędzić ten dzień jak prawdziwy jogin. Zapraszamy na poranną sesję z ćwiczeniami oddechowymi, relaksacją, jogą i medytacją. Będziesz mógł też przygotować z nami pyszne śniadanie jogina.
Wieczorem zregenerujemy się praktykując pranajamę (ćwiczenia oddechowe) i jogę oraz odpoczniemy przy wspaniałych, kojących dźwiękach muzyki medytacyjnej.
Również w czasie naszej transmisji będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody.
Już teraz możesz śledzić nasze wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/565657420620197/ oraz stronie internetowej https://jogaparty.pl/
Szykuj matę! Widzimy się on-line!
Organizatorem Festiwalu Joga Party Online jest Stowarzyszenie MAYE
www.maye.pl https://maye.pl/

Zapraszamy serdecznie gdziekolwiek będziesz 😊https://jogaparty.pl/

Dodano 2020-06-19 21:07:12 przez siddha

Licznik wyświetleń: 59Komentarze

Dodaj komentarz:
Załóż konto lub Zaloguj się aby skomentować to wydarzenie!

TAGI:
medytacja
festiwal
joga


Akcje:
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie


Dodaj wydarzenie w tym lokalu