Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

GDZIE?
ONLINE
ONLINE, Polska

IDZIESZ?
Zaloguj się aby dodać wydarzenie do obserwowanych
PODZIEL SIĘ / ZAPROŚ:
Udostępnij
Blip.pl
dodaj do flakera  

Koncert online Krzysztofa Zalewskiego z okazji Dnia Kobiet

Start: Niedziela 07. Marzec 2021 o godzinie 20:00


W niedzielę, 7 marca br., o godz. 18:00 zapraszamy na koncert online Krzysztofa Zalewskiego z okazji Dnia Kobiet!

„Wszystko będzie dobrze” to nowy singiel Krzysztofa Zalewskiego, który promuje jego ostatni album „Zabawa”. Nowa płyta Zalewskiego to zbiór tanecznych, a jednocześnie nieco mrocznych utworów, które dopełniają życiowe i dojrzałe teksty 35-letniego mężczyzny. Jego piosenki od zawsze doceniane są nie tylko za znakomite aranżacje i organiczne brzmienie, ale również za poruszający i szczery przekaz. Każdy ze słuchaczy jest w stanie odnaleźć w nich cząstkę siebie.

Najnowsze utwory wokalisty skłaniają do refleksji i nawiązują do rzeczywistości, w której przyszło nam dziś żyć. Zalewski ma dla nas jednak piękny, prosty przekaz – „Wszystko będzie dobrze”! Z tym przesłaniem artysta podczas koncertu przekaże nam mnóstwo pozytywnych wibracji i niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Krzysztofowi Zalewskiemu muzyka towarzyszyła niemal od zawsze, już od dziecka uczył się grać na fortepianie i perkusji. Jest to człowiek wielu talentów – piekielnie zdolny wokalista, wrażliwy autor tekstów i kompozytor, multiinstrumentalista. Artysta ma również znakomity kontakt z publicznością, a scena to jego całe życie.

Transmisja 7.03.2021 r. o godz. 18:00 na Facebooku oraz kanale YouTube Dzielnicy Bemowohttps://www.facebook.com/events/746528836292765/

Dodano 2021-03-03 12:52:43 przez Bemowo

Licznik wyświetleń: 98Komentarze

Dodaj komentarz:
Załóż konto lub Zaloguj się aby skomentować to wydarzenie!

TAGI:
Brak tagów

Akcje:
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie


Dodaj wydarzenie w tym lokalu