Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

Mój profil


mimo

mimo

Dołączył(a) do Wkrotce.pl: 2009-11-25 17:20:03
Ostatnie logowanie: 2011-10-29 08:42:06

Studio Body Art Fusion prowadzi warsztaty i kursy dla młodzieży oraz dorosłych, obejmujące różne dziedziny teatru, tańca, filmu.

Warsztaty aktorskie, teatralne, taneczne, pantomimiczne i filmowe adresowane są do wszystkich pasjonatów tych sztuk, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia. Zarówno dla osób wiążących swoją przyszłość z aktorstwem, jak i tych wszystkich, którzy szukają niebanalnego sposobu na rozwój osobisty, kreatywne i aktywne spędzenie wolnego czasu, zrelaksowanie się i odcięcie od codziennych problemów.

Studio to nie tylko nauka, ale i zdobywanie doświadczenia scenicznego. Z nami masz okazję nakręcić filmy, wystąpić w spektaklu na scenie Studia, zorganizować happeningi w plenerze, a nawet wyjechać wraz z zespołem Teatru Studyjnego na festiwale teatralne w całej Polsce!

Zajęcia w Studiu odbywają się niemal codziennie - zarówno wieczorami w trakcie tygodnia, jak i w weekendy. Organizujemy również zajęcia dla osób, które nie mogą na stałe uczestniczyć w pracach Studia, a także indywidualne konsultacje.

Możemy zorganizować warsztaty również w Twoim mieście!