Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

Mój profil


GaleriaWroclawska

GaleriaWroclawska

Dołączył(a) do Wkrotce.pl: 2010-05-17 17:15:33
Ostatnie logowanie: 2010-09-20 15:32:35

Założona przez artystę plastyka Jolantę Suchar w 2001 roku. Od początku działa na Starych Jatkach w pobliżu wrocławskiego rynku. Jak sama nazwa wskazuje, ukierunkowana jest na prace związane z Wrocławiem. Współpracuje głównie z młodymi twórcami, którzy tworzą w różnych technikach, m.in. olej na płótnie, grafika, akwarela, akryl, pastel olejowy i suchy, rysunek ołówkiem. Jolanta Suchar zaprosiła do współpracy artystów: Jarosław Jędrzejowski, Sławomir Geiderich, Paweł Gładkow, Barbara Gulbinowicz, Ewa Kardasiewicz, Janusz Łozowski, Jacek Walczak, Jan Kaczkowski, Cezary Zdrojewski, Marek Ratajczyk, Piotr Zatorski i inni.


Galerię Wrocławską założyłam w 2001 roku. Od początku działa na Starych Jatkach w pobliżu wrocławskiego rynku. Jak sama nazwa wskazuje, ukierunkowana jest na prace związane z Wrocławiem. Współpracuje głównie z młodymi twórcami, którzy tworzą w różnych technikach, m.in. olej na płótnie, grafika, akwarela, akryl, pastel olejowy i suchy, rysunek ołówkiem.
Zaprosiłam do współpracy takich artystów, jak: Jarosław Jędrzejowski, Sławomir Geiderich, Paweł Gładkow, Barbara Gulbinowicz, Ewa Kardasiewicz, Janusz Łozowski, Jacek Walczak, Jan Kaczkowski, Cezary Zdrojewski, Marek Ratajczyk, Piotr Zatorski, Szymon Kędzierski i inni.Jolanta Suchar