Imprezy

wkrotce.pl -

kalendarz imprez

na wkrotce.pl. Jedyny społecznościowy kalendarz imprez, do którego każdy może dodawać bez ograniczeń własne Imprezy

Mój profil


Manhattan

Manhattan

Dołączył(a) do Wkrotce.pl: 2007-01-11 17:27:34
Ostatnie logowanie: 2010-11-09 14:21:56

GALERIA MANHATTAN powstała w 1991 roku jako inicjatywa i przedsięwzięcie autorskie. Podstawowym polem aktywności Galerii jest prezentacja w różnych formach i przejawach sztuki najnowszej, a także inicjowanie refleksji i dyskusji na jej temat. Bliska jest jej sztuka żywa, ta która zachowała zdolność do wyrażania i odzwierciedlania problemów współczesności. Zagadnieniem pozostającym w obszarze szczególnego zainteresowania Galerii jest wieloaspektowa problematyka miast na przykładzie Łodzi – w kontekście transformacji ustrojowej w Polsce i ogólnoświatowych procesów globalizacyjnych.
Galeria Manhattan w swojej działalności realizuje ideę miejsca żywego i otwartego, przyjaznego sztuce i twórcom, otwartego także na współpracę z osobami, które wnoszę ciekawe inicjatywy i rozwiązania twórcze.
Galeria Manhattan jest miejscem aktywności twórczej, aktywność ta wyrażana jest w różnych formach (wystawy, instalacje, akcje, performance, eventy, koncerty, spektakle, warsztaty, zajęcia, seminaria, spotkania)
Miesci sie przy ul. Wigury 15 w Lodzi, 042 636 33 44
www.galeria_manhattan.free.art.pl